Wsparcie IT to główny obszar działalności PARSIFAL, w ramach którego koncentrujemy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu. Celem usług jest zapewnienie naszym Klientom fachowego wsparcia informatycznego, pozwalającego na utrzymanie stabilności, wysokiej wydajności procesów administracyjno-produkcyjnych oraz bezpieczeństwa pracy sieci i systemów IT.

Outsourcing IT zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji, bierzemy także pod uwagę specyfikę infrastruktury informatycznej oraz już na wstępie identyfikujemy potencjalne źródła problemów. Świadczymy mobilne usługi outsourcingowe w siedzibie Klienta, jednak w pierwszej kolejności oferujemy szybką i z reguły skuteczną zdalną pomoc online IT (helpdesk). Profesjonalne usługi informatyczne w ramach outsourcingu od PARSIFAL – to pewność w ważnych dla Ciebie sprawach i jednocześnie brak kosztów etatowych związanych z utrzymaniem własnego działu IT.

Outsourcing IT – oferta PARSIFAL:

Jak widać, wsparcie techniczne ze strony PARSIFAL to nie tylko działania interwencyjne, ukierunkowane na likwidowanie systemowych błędów czy usuwanie awarii sprzętowych. Dbamy o utrzymanie sieci IT w sprawności, a za sprawą działań optymalizacyjnych poprawiamy jej wydajność oraz pomagamy automatyzować procesy. Dzięki temu, Twoja firma zyskuje wymierne oszczędności oraz przewagę konkurencyjną i może skupić się na efektywnej działalności biznesowej.

W momencie przejmowanie opieki nad infrastrukturą informatyczną, firma PARSIFAL przygotowuje raport na temat jej stanu, a także opracowuje pakiet zaleceń w zakresie wyeliminowania problemów i krytycznych obszarów. Po wdrożeniu działań optymalizacyjnych oraz zatwierdzeniu procedur postępowania, PARSIFAL obejmuje kompleksową obsługę IT Twojej firmy.